Campionat LCF 2019 - 2020

Campionatul Ligii Crestine de Fotbal


Clasament

Poz Echipa Meciuri Victorii Egaluri Infrangeri Golaveraj Punctaj
1 FC Speranta 8 7 0 1 42 / 22 21
2 Emanuel 8 7 0 1 39 / 22 21
3 FC Huedin 8 5 1 2 44 / 26 16
4 Lord's Army 8 4 0 4 34 / 33 12
5 ITeam 8 3 0 5 29 / 42 9
6 Faclia 8 3 0 5 29 / 39 9
7 Adoratio 8 2 0 6 29 / 41 6
8 BBED 8 0 1 7 21 / 42 1

Golgheteri

Poz Nume Echipa Goluri
1 Stoia Iulian-Tudor FC Huedin 19
2 Paul-Cristian Reperuc Emanuel 16
3 Haiduc Marius-Beniamin FC Speranta 15
4 Dan Miclaus Lord's Army 13
5 Stir Marius-Fineas ITeam 11
6 Dan Chifor Faclia 9
7 Matei Robert-Ionut ITeam 9
8 Morar Eliezer Adoratio 9
9 Ruben Cristea FC Huedin 9
10 Stefan Trif FC Huedin 9
11 Aurelian-Petrut Tion Emanuel 7
12 Beniamin Socaciu FC Speranta 7
13 Chiorean Cosmin Lord's Army 6
14 Fekete Iosif-Virgil Lord's Army 5
15 Emanuel Roman Faclia 5
16 Vonet Adrian Razvan ITeam 5
17 Ovidiu Laurentiu Marginean FC Speranta 5
18 Catalin Sebastian Cotruta Adoratio 5
19 Ioan Petric Emanuel 4
20 Ioan Sfechis Faclia 4
21 Darius Satmarean FC Speranta 4
22 Rus Mircea-Razvan Adoratio 4
23 Gorea Silviu Ionel FC Huedin 4
24 Isai Dan Emanuel 3
25 Beniamin-Emanuel Deaj Emanuel 3
26 Cazacu Daniel Faclia 3
27 Nemeti Robert BBED 3
28 Pop Luca-Daniel Lord's Army 2
29 Budean Sergiu Sebastian Lord's Army 2
30 Bogdan Baraian Lord's Army 2
31 David Isai Emanuel 2
32 Claudiu Ferent Faclia 2
33 Chereches Tosa Titus Raul ITeam 2
34 Lupoian Sergiu-Mihai FC Speranta 2
35 Plescan Paul Andrei FC Speranta 2
36 Bucaciuc Emanuel-Mircea FC Speranta 2
37 Sergiu Popa Adoratio 2
38 Ionut Marc FC Huedin 2
39 Rusu Razvan-Grigore Lord's Army 1
40 Daniel Vaida Lord's Army 1
41 Septimiu-Andrei Moldovan Emanuel 1
42 Ionut Sandu Emanuel 1
43 Drozd Feodor Emanuel 1
44 Mihai Sfechis Faclia 1
45 Daniel-Emanuel Orosfai Faclia 1
46 Gazdac Flaviu Faclia 1
47 Bara Miklos ITeam 1
48 Matei Cosmin Ilie ITeam 1
49 Darius Oltean FC Speranta 1
50 Flavius Pantel FC Speranta 1
51 Filip Pantel FC Speranta 1
52 Adrian Lucian Dan Adoratio 1
53 Radu Popa Adoratio 1
54 Bogdan Ilie Adoratio 1
55 Morar Constantin-Adrian Adoratio 1
56 Deac Bogdan Adoratio 1
57 Bus Samuel FC Huedin 1
58 Achim Teofil-Ovidiu Lord's Army 0
59 Alb Flaviu-Andrei Lord's Army 0
60 Giancarlo Buda Lord's Army 0
61 Nicolae Dragan Lord's Army 0
62 Ciprian Pantea Lord's Army 0
63 Pop Cristian Lord's Army 0
64 Stefan-Gabriel Vas Lord's Army 0
65 Adrian Cîmpean Cornel Emanuel 0
66 Mircea Sandu Emanuel 0
67 Andrei Mocan Emanuel 0
68 Timotei Danut Emanuel 0
69 Rus Mihai-Andrei Emanuel 0
70 Sergiu-Stefan Alb Emanuel 0
71 Fineas Faragau Faclia 0
72 Ionut Rabdat Faclia 0
73 Luca David-Mihail-Eugen Faclia 0
74 Rares Miclea Faclia 0
75 Tala Octav Lucian Faclia 0
76 Orosfai Marc Faclia 0
77 Bercea Madalin Faclia 0
78 Falcusan Stefan BBED 0
79 Falcusan Adrian BBED 0
80 Dolha Angel-Stefan BBED 0
81 Dolha Fineas-David BBED 0
82 Fatol Daniel BBED 0
83 Micle Timotei-Dorian BBED 0
84 Popitiu Sergiu BBED 0
85 Popitiu Radu BBED 0
86 Danciu Vasile BBED 0
87 Cuc Mircea-Florinel ITeam 0
88 Bodog Marcel ITeam 0
89 Rus Eduard Emanuel ITeam 0
90 Molnar Filip ITeam 0
91 Marian Beniamin-Mihai ITeam 0
92 Gherghel Costel Ruben ITeam 0
93 Andrei Vlad Batinas ITeam 0
94 Brasovenu Andrei ITeam 0
95 Sipos Andrei-Raul ITeam 0
96 Viorel Tamas FC Speranta 0
97 Dan Laurentiu-Flaviu FC Speranta 0
98 Baes Marco-Ionatan FC Speranta 0
99 Rezmives Danut FC Speranta 0
100 Brinduse Raul Ioan FC Speranta 0
101 Filip Pantel FC Speranta 0
102 Andrei Turgyan Adoratio 0
103 Bogdan Adrian Gog Adoratio 0
104 Zoli Bagi Adoratio 0
105 Bura Bogdan Adoratio 0
106 Horatiu Stefan Moldovan Adoratio 0
107 Nicolae Stan Adoratio 0
108 Paul Marc FC Huedin 0
109 Zirbo Tudor FC Huedin 0
110 Calin Tosa FC Huedin 0
111 Tatar Alexandru Ioan FC Huedin 0
112 Fineas Berende FC Huedin 0
113 Bucur Rares FC Huedin 0
114 Sucutardean Andrei FC Huedin 0

Etape